Українці в Греції

У Греції сильні дощі викликали повінь, загинули 3 людини

В останню добу погода погіршилася у багатьох районах Греції, але основний удар стихії припав на західні і північні райони.

В районі Каламата на Пелопоннесі затопило кілька сіл. У своєму будинку в селищі Підіма загинула жінка-інвалід — вона не змогла зателефонувати пожежникам, щоб її евакуювали. Крім цього повідомляється про загибель ще двох осіб.

Мер регіону повідомив, що вода піднялася на два метри. Блокованими залишаються сім селищ і студентський центр, де знаходяться 80 дітей, їм ніщо не загрожує. Торнадо обрушився на місто Катаколо на західному узбережжі Пелопоннесу і на острови Закінтос і Кефалония.

Ураганний вітер виривав з корінням дерева, рвав лінії електропередач. Десятки світлофорів вийшли з ладу, що призвело до хаосу в русі. У центральній частині Пелопоннесу дороги перетворилися на повноводні річки.

Рятувальники отримали сотні дзвінків з проханням евакуювати людей з машин, відкачати воду із затоплених будинків і магазинів.

В Епірі, на північному заході країни, пожежні врятували румунську туристку і двох дітей, коли вода стала забирати їх машину.

У середу також очікуються дощі по всій країні.

07.09.2016 21:52

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com