Українці в Греції

Греків не допускають до розпродажу державного майна

На першій після повернення в Афіни зустрічі представників кредиторів з міністром фінансів Греції Евкліда Цакалотосом обговорювали питання роботи нового «суперфонду» приватизації держмайна.

Представники Єврокомісії, Міжнародного Валютного фонду (МВФ), Європейського центробанку (ЄЦБ) і Європейського механізму стабільності (ESM) повернулися в Афіни в рамках триваючої першої оцінки. Зокрема, їм належить обговорити виконання Грецією 15 заходів, необхідних для виділення траншу в 2,8 мільярда євро, в тому числі пов'язані з «Суперфонда».

Цей фонд створюється відповідно до меморандуму по третій програмі допомоги. У нього повинні передати державну власність на 50 мільярдів євро. Майже всі ЗМІ Греції повідомляли, що кредитори відмовилися затвердити кандидатури трьох представників Греції в наглядовій раді «суперфонду».

Міністерство фінансів цей факт спростовує, але назвати імена, які увійдуть від грецької сторони до ради, не може. У наглядовій раді буде п'ять чоловік, у тому числі три грецьких представника і два від Єврокомісії і ESM, включаючи голову ради.

Очікується, що головою наглядової ради грецького «суперфонду» стане француз Жак Ле Пап. Він, між іншим, був правою рукою Крістін Лагард, коли вона була міністром фінансів Франції.

13.09.2016 23:53

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com