Українці в Греції

Греція не буде виконувати вимог МВФ

Про це заявив міністр праці Греції агентству Reuters.

Влада Греції розцінює вимоги МВФ як заборона на право працівників обговорювати підвищення зарплати на колективному підставі. Розбіжності можуть поставити під загрозу фінансування країни на € 86 млрд і підірвати довіру до Греції.

Міністр праці Греції перед зустріччю з главами місії ЄС і МВФ заявив, що країна буде боротися, щоб відродити колективні переговори: «Ми хочемо відновити укладання колективних договорів, тому що це ядро європейської соціальної моделі».

І МВФ, і ЄС неодноразово заявляли, що негнучкий ринок праці Греції зробив країну неконкурентоспроможною, що сприяло скороченню економіки. Ще один камінь спотикання — мінімальний розмір оплати праці. На даний момент він становить € 586. Влада Греції стверджують, що мінімальний розмір повинні визначати робочі і роботодавці. Кредитори наполягають, щоб він визначався державою.

Минулого тижня німецька газета Handelsblatt Global писала про те, що єврозона не виділить фінансову допомогу Греції в цьому місяці. Причина — країна повільно проводить реформи.

15.09.2016 23:55

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com