Українці в Греції

В Афінах відкрили представництво терористичної організації ДНР

У приміщенні афінського клубу 2510 відкрився Представницький центр терористичної організації самопроголошеної Донецької народної республіки. З портретами терористів та вбивць і катів українських солдатів Гіві та Мотороли, де їх зображали як героїв. На відкритті були присутні окремі громадські та політичні діячі Греції, а також всі, кого зацікавила дана подія.

Своїх представників на захід прислали грецькі партії СІРІЗА, Пасок, Нова Демократія. Активну участь у заході взяла партія «Лайки Енотіта» (Народна єдність), був присутній лідер партії Панайот Лафазаніс і інші керівники партії.

Уряд Греції відхрестився від цієї події.
У свою чергу офіційні грецька влада повідомила, що центр який відкрився не носить офіційного статусу, це приватна ініціатива проплачених активістів. «Греція ніколи не визнавала самопроголошену Донецьку республіку, — заявив, відповідаючи на питання журналістів про центр, офіційний представник МЗС Греції Стратос Ефтіміу. — Будь-які дії, що підривають територіальну цілісність України, знаходяться в різкому контрасті з встановленої позицією грецького уряду».


22.03.2017 14:22
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com