Українці в Греції

Грецька опозиція закликає до відставки міністра оборон

Заява міністра національної оборони Греції Паноса Камменос, що армія забезпечить стабільність в країні, викликало різку реакцію опозиції. Опозиційні партії закликали відправити його у відставку.

Камменос після відвідин прем'єр-міністром Алексісом Ціпрасом в четвер Міноборони сказав, що такі відвідини «особливо важливі у важкі моменти, які переживає отечество». «Збройні сили країни забезпечують стабільність усередині країни, захищаючи національний суверенітет і територіальну цілісність країни, стабільність у відносинах з союзниками», — сказав Камменос.

Після повалення військової хунти в 1974 році в Греції військовослужбовцям заборонено займатися політикою, і опозиція назвала заяви Камменос провокаційними.

Представник партії «Нова демократія» Костас Тасулас заявив, що армія повинна охороняти зовнішні рубежі країни, а безпеку в країні забезпечить поліція. «Політична коаліція з СІРІЗА перетворила Камменос в прихильника режиму радянського типу, де дійсно армія контролює внутрішню безпеку», — заявив Тасулас і зажадав реакції прем'єр-міністра.

Лідер партії ПАСОК Фофі Геннімата зажадала відставки Камменос.

За її словами, заява Камменос — відкрита загроза правам і свободам грецького народу і кожного окремого громадянина, вона нагадує про часи авторитаризму і хунти.

«Чому Камменос ще не подав у відставку? — Заявила Геннімата.

Евангелос Венізелос назвав „немислимим“ візит прем'єра до Міноборони за два дні до референдуму. „Це безпрецедентно, недемократично, провокаційно, небезпечно“, — сказав він.

03.07.2015 09:24
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com