Українці в Греції

Відео, на якому публічно відчитали грецького прем'єра, за добу набрало 5 млн переглядів

Ролик також зібрав понад 60 тис. вподобань і поширень.

Голова Альянсу лібералів і демократів за Європу, колишній прем'єр-міністр Бельгії Гі Верхофстадт виступив із суворою промовою на адресу прем'єр-міністра Греції Алексіса Ципраса учора в Європарламенті. Відео промови бельгієць розмістив на своїй сторінці у Facebоok.

На кадрах видно, як слова Верхофстадта збентежили грецького політика. Ципрас не знав, куди подіти погляд. Водночас присутні зустріли палку промову бельгійця бурхливими схвальними оплесками. На відео також видно, як Ципрас записує рекомендації, які озвучив Верхофстадт.

За добу ролик з Європарламенту набрав більше 5 млн переглядів і понад 60 тис. вподобань і поширень у соціальній мережі Facebook.

Колишній прем'єр Бельгії Гі Верхофстадт суворо висказав голові грецького уряду все, що думає у сьогоднішній ситуації.

Відеоролик за два дні переглянули вже понад 5 мільйонів людей.

Самому прем'єр-міністру Греції Алексісу Ципрасу під час промови бельгійця не було куди подітись — він то кивав головою на знак згоди, то намагався сховати погляд. Моментами Ципрас навіть записує рекомендації, які звучать у залі. Промову Верхофстадта європарламентарі оцінювали гучними оплесками.

У соцмережі Facebook допис з відео набрав шаленої популярності і вже зібрав понад 5 мільйонів переглядів.


My speech on Greece with «subtítulos en español», with a special thanks to my colleague Fernando Maura Barandiarán and his team
Posted by Guy Verhofstadt on 9 липня 2015 р.

Нагадаємо, Ципрас заявив, що грецькі виборці дали Брюсселю ясний сигнал — або Європа буде демократичною, або вона не виживе. За його словами, Євросоюз використовував Грецію для того, щоб експериментувати з суворою економією, але цей експеримент провалився.

10.07.2015 06:50
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com