Українці в Греції

Греція готова піти на радикальні реформи

Греція направила керівництву Єврогрупи нові пропозиції по досягненню угоди з кредиторами. Тепер, після закінчення засідання кабінету міністрів, документ надходить на розгляд до парламенту. Депутатам належить оцінити пакет пропонованих урядом Алексіса Ціпрас реформ і дати повноваження прем'єру, а також віце-прем'єру Янніс

Драгасакісу і міністру фінансів Евклідом Цакалотосу провести в Брюсселі переговори на підставі цього тексту.

Узгодження нових заходів бюджетної економії Греції усіма учасниками програми допомоги має завершитися до 12 липня — до початку саміту Євросоюзу.

Отже, на що готові зараз піти Афіни після провалу останніх переговорів? По-перше, на реформу пенсійної системи, на підвищення ПДВ в ресторанному бізнесі до 23% і 13% — готельному, по-друге, на скорочення витрат, пов'язаних з обороною, на суму в 300 млн євро до кінця 2016 року, по-третє, підвищення податків на судноплавні компанії і позбавлення податкових субсидій островів, а також грецький уряд обіцяє скласти графік приватизації державного майна.

У відповідь Греція сподівається, крім усього, на надання їй нової програми фінансової допомоги в розмірі 53,5 млрд євро на покриття зобов'язань щодо держборгу до кінця червня 2018 року.

11.07.2015 09:19
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com