Українці в Греції

Греція та Євросоюз знайшли компроміс - ЗМІ

ЗМІ повідомляють, що в рішенні грецької кризи знайдений компроміс Лідерам Греції, Німеччини, Франції і Євросоюзу вдалося вийти на компроміс у вирішенні проблеми грецької фінансової кризи, повідомили ЗМІ з Брюсселя, де проходить саміт країн єврозони.

Компромісне рішення було погоджено канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентом Франції Франсуа Олландом, головою Євроради Дональдом Туском і прем'єр-міністром Греції Алексісом Ціпрасом, які продовжували консультації в ніч на понеділок. «Було досягнуто чотиристороння угода, яке буде представлено на розгляд 19 (країнам єврозони — ІФ)», — заявив журналістам джерело на умовах анонімності. Він, однак, не привів деталей домовленостей.

Представник Д.Туска написав на своїй сторінці в «Твіттері», що це компромісна пропозиція буде розглянута на саміті в понеділок.

Водночас представник грецької делегації повідомив журналістам, що ряд проблем все ще залишаються невирішеними. «Ми не досягли домовленості, оскільки два великих питання залишаються відкритими — роль МВФ та фонду Люксембургу (спеціалізований інвестиційний фонд — ІФ) в 50 млрд євро », — зазначив він.

За словами чиновника, «в іншому все ОК, але не те, щоб дуже ОК, оскільки з пістолетом біля скроні ви б теж сказали» ОК ".

Раніше країни єврозони вимагають від Греції обов'язкової участі в програмі допомоги МВФ і приватизації держактивів на суму в 50 млрд євро.
13.07.2015 09:29
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com