Українці в Греції

Грецію поки залишили в єврозоні

На саміті глав держав і урядів 19 країн єврозони вирішили залишити Грецію в зоні євро «на підставі досягнутого з Афінами згоди про виконання зобов'язань перед кредиторами». Першим кроком, який повинні зробити Афіни для виконання своїх зобов'язань, стане «прийняття парламентом до 14 липня узгоджених з інститутами структурних реформ »(як же нелегко це буде зробити прем'єру Алексіс Ціпрас, адже його фракція навряд чи проголосує за подібні реформи, які до честі правим, але мало підходять ліворадикалам).

Мова йде про шість законопроектах, зокрема реформи пенсійної, страхової та податкової систем, черговий перегляд системи ПДВ (ФПА) — не уточнюється яка нова схема. Після цього, в середу, відбудеться чергова зустріч Єврогрупи, яка підтвердить запуск третьої трирічної програми кредитування Греції. Якщо з якої б то не було причини цього не відбудеться, третя програма виявиться зірвана.

За попередньою інформацією, обсяг третьої трирічної програми допомоги Греції з боку МВФ і єврозони складе 90 млрд євро у вигляді пільгових кредитів.

13.07.2015 09:48
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com