Українці в Греції

Ципрас погрожує відставкою, якщо парламент не підтримає угоду з кредиторами

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас може піти у відставку, якщо парламент не підтримає пакет реформ, узгоджений із кредиторами

Під час зустрічі з однопартійцями Ципрас наголосив, що йому буде складно залишатися на посаді, якщо він не матиме підтримки у ключовому голосуванні.

«Я — прем'єр-міністр, тому що у мене є депутатська група, яка підтримує мене. Якщо я не матиму її підтримки, то мені буде важко залишатися ним на наступний день», — заявив прем'єр Греції.

Нагадаємо, сьогодні у Греції пройде голосування щодо угоди з кредиторами.

Єврокомісія пообіцяла до 2020 року надати Греції понад 35 млрд євро на створення робочих місць та розвиток економіки. Для цього вона повинна виконати всі вимоги саміту єврозони, погоджені 13 липня

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас заявив, що не вірить в ефективність заходів, запропонованих європейськими лідерами для порятунку грецької економіки, але готовий їх реалізувати.

МВФ закликає Євросоюз пробачити Греції більшу частину боргу. Міністри фінансів Данії, Швеції та Великої Британії проти використання грошей з їхніх країн для порятунку Греції.

16.07.2015 08:08
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com