Українці в Греції

«Середній палець» на адресу поліцейських обійшовся Карвеласом і Паньє в 75000 євро

Життя багатих і знаменитих греків не буяє сьогодні яскравими подіями. Може бути, справа в горезвісній «психології виживання», але, швидше за все, грецькі селебріті зіткнулися з тими ж проблемами, що і більшість їхніх співвітчизників.

Загалом, дожили — попліткувати не про когось. Якби не літо, місцевої жовтій пресі довелося б зникнути з лиця землі. А поки можна писати, хто на якому острові загоряє, або обговорювати, наприклад, солодкоголосих сирен грецької естради та їх фізичну форму, проглядає крізь купальники. Втім, не все так сумно, і ось, завдяки нерозторопності грецької судової системи, у нас з'явилася можливість згадати історію 8-річної давності.

Тоді одна з найзнаменитіших пар місцевого шоу-бізнесу — композитор Нікос Карвеласом і телеведуча Аннита Панья — опинилися в центрі поліцейського скандалу з гонитвою, переслідуванням, затриманням і подальшим приниженням правоохоронців. Поки Аннита, явно на щось натякаючи, крутила перед поліцейськими середнім пальцем, Карвеласом несамовито кричав, що у них (поліцейських) залишилося зовсім трошки часу, щоб попросити у зоряної пари пробачення. Потім, звичайно, відома чета застосувала до поліцейським традиційні грецькі образи, про що «законники» не забули в подробицях розповісти судді. До речі, власне погоня, сталася тому, що джип Карвеласом не зупинився, а навпаки — прискорився, коли на трасі Варі-Коропи поліцейські спробували зупинити автомобіль для планової перевірки документів.

Пара згодом виправдовувалася, що прийняла поліцейських за зловмисників і бандитів. Через 8 років, суд постановив визнати винними Карвеласом і Панью і виплатити трьом постраждалим від їх хамства поліцейським по 20000 євро, четвертому — 10 000 євро. Ще 5000 євро склали судові витрати, які також повинні покрити зірки шоу-бізнесу.

18.08.2015 12:34
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com