Українці в Греції

Ціпрас перейменував міністерства і призначив старих міністрів

Новий уряд Греції сформовано, варто зауважити, що воно, майже що, старе, за винятком кількох прізвищ, декількох перестановок і перейменування разом з перебудовою міністерств.

Міністерство культури, освіти та релігії перетвориться в міністерство освіти, досліджень і релігії. Відновлюється окреме міністерство морського флоту і острівної політики, яке виділяється зі складу міністерства економіки, інфраструктури, морського флоту та туризму.

А саме економічне відомство перейменовується в міністерство економіки, розвитку та туризму. Знову з'явилося окреме міністерство інфраструктури і транспорту. Міністерство виробничої реформи, охорони навколишнього середовища та енергетики перейменували в міністерство охорони навколишнього середовища та енергетики. Генеральний секретаріат по боротьбі з корупцією, який зараз очолює Йоргос Васіліадіс, переходить до складу міністерства юстиції.

Генеральний секретаріат у промисловості колишнього міністерства розвитку переводиться до складу міністерства економіки, розвитку та туризму. А тепер про осіб. Багато нам вже знайомі з зими.

23.09.2015 10:28
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com