Українці в Греції

Алексіс Ціпрас запропонував відмовитися від релігії і побудувати нову Грецію

Судячи з усього, з реформами економічними в уряду не склалося, і самим логічним у цій ситуації політичним кроком було зайняти населення країни і всіх політиків разом узятих, а заодно і церковних ієрархів, змінами в устрої країни.

Ціпрас прямо сказав, що економічна криза — це результат морального і політичного занепаду країни і вийти з кризи можна тільки, якщо змінити всю систему держави. Серед пропозицій Ціпраса — референдуми з усіх важливих питань, вибори президента народом, обмеження терміну депутатства — два терміни (вісім років) і найважливіший для країни, де церква не відділена від держави — зменшити роль релігії: «Необхідно закріпити релігійний нейтралітет держави. Але зі збереженням за історичними та практичних причин визнання православ'я як панівної релігії », — заявив прем'єр.

Таким чином, країна, за пропозицією Алексіса Ціпрас, стане світською державою, і з цього моменту почнеться її перетворення.

Поки політики готують відповідь пропозицій прем'єра, а ось коментатори в ЗМІ, блогери і просто читачі, не скупляться на висновки, називаючи Ціпраса не творцем нової Греції, а її руйнівником. Тут йому згадали і референдум, який, не дивлячись на вимоги народу, не привів до відмови від угод з кредиторами і наплив мігрантів, з якими уряд так і не змогло розібратися.

26.07.2016 16:51

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com