Українці в Греції

Біженці: Туреччина відкликала чиновників з грецьких островів

Біженці: Туреччина відкликала чиновників з грецьких островів

Турки відкликали всіх чиновників — спостерігачів з грецьких островів, які займалися біженцями. На питання грецьких журналістів в турецькому посольстві в Афінах заявили, що з боку Туреччини «немає ніяких змін в позиції по реалізації угоди з ЄС, що стосується біженців». Відкликання пов'язане з невдалою спробою перевороту, і чиновників викликають на роботу на інші посади.

21 липня грецька влада повідомила, що турецькі спостерігачі повинні негайно повернутися на базу. У відповідь вони отримали обіцянку, що незабаром прибудуть нові спостерігачі, які поки так і не з'явилися.

Хоча Афіни не говорить офіційно про розірвання угоди між Туреччиною і ЄС з питання біженців, але, безумовно, занепокоєння зростає — мало того, що потік почав збільшуватися, так ще й турецька сторона затягує з зворотним прийомом нелегалів.

Зараз ЄС і Туреччина обмінялися взаємними претензіями: президент Ердоган заявив, що Європа не виконує свої обіцянки — замість обіцяної суми в три мільярди, виділили лише один, в той час як Туреччина, за його словами, витратила на біженців 12 мільярдів, не скасовано та візи для громадян Туреччини.

23:26

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Фото
Варкіза, Греція
Озеро Вульягмені, Греція
Суніо, Греція
Афіни, Греція
Метеора, Греція
Фотографии из коллекции сайта deviantart.com