Українці в Греції

Троянський кінь на продаж,

Троянський кінь на продаж,

Міф про троянського коня вигадали греки. Невже для того, щоб через тисячоліття після Гомера проголосувати за Ципраса?

Те, що лідер популістської партії СІРІЗА не зможе виконати власних обіцянок, було ясно ще до його перемоги на парламентських виборах. Ципрас пропонував грекам бути гордими і не звертати уваги на вимоги кредиторів, але не пояснював звідки він візьме гроші на гордість і сміливість.

Через вісім місяців Ципрас йде у відставку. Його дилетантський уряд практично зупинив економічне оздоровлення, яке спостерігалося в Греції. І разом з тим прийняв умови кредиторів, які виявилися важчими за попередні. Нічого більш божевільного й уявити собі не можна було. Але у Ципраса вийшло.

При цьому він іде у відставку не для того, щоб згинути. Він йде у відставку для того, щоб і далі правити Грецією. Його божевільна партія розділилася на циніків, які готові плюнути на безглузді обіцянки тільки заради того, щоб залишитися при владі і ідіотів, які вірять, що ці обіцянки можна виконати. Останніх виявилося багато навіть у парламенті. У результаті циніки на чолі з Ципрасом позбулися більшості. І тепер Ципрас спробує в черговий раз продати грекам свого "троянського коня".

У греків не дуже хороший вибір. Вони будуть коливатися між циніками, ідіотами і політиками старої формації, які довели країну до кризи. Але вони дають всій Європі урок кошмару переможного популізму.

А давати уроки - це велика місія греків.

ВІТАЛІЙ ПОРТНИКОВ

16:00
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!