Українці в Греції

Греція-загадкова країна

Греція-загадкова країна

Загадкова країна, де з'являлися на світ красиві боги, незабутні герої, мислителі і філософи, чиї імена давно перетворилися на легенди, в усі часи манила осягнути її таємниці. Знаменита Еллада, оспівана поетами, гостинно відкриває двері для всіх, хто хоче побувати в маленькому земному раю. Країна, непідвладна часу, де античність переплітається з сучасністю, зберігши свою первозданність!

Нескінченна любов греків до батьківщини, істинний патріотизм служить гарантом збереження історичних цінностей, що дійшли з глибини часів, і їх самобутньої культури. Бездоганний клімат Греції, що омивається теплими морями, прекрасні її численні острови, де дивні сонячні заходи й сходи.Чудовий її античний мармур, стародавні храми вражають величчю, а дотик до далекого минулого змушує мандрівників відкинути всі сумніви в правдивості міфів і легенд.

З прийняттям християнства земля Греції дала людству безліч святих подвижників. Паломники з усього світу, прихильники різних релігійних конфесій долучаються до невичерпної благодаті. Перші візантійські християни-ортодокси подарували слов'янам грамоту, релігійні обряди, духовні цінності. Ми користуємося грецьким алфавітом і шануємо вчителів Кирила і Мефодія, вже давно канонізованих Руською Православною Церквою. Імена, які прийнято вважати споконвічно російськими - Степан, Кирило, Марфа, Федір, Анатолій - грецькі імена! У важкі дні ісламського гніту, що триває не одне століття, греки зуміли зберегти свою релігію і відстояти незалежність.

Грецька мова - один з носіїв всесвітньої історії, мова, якою Бог розмовляв з людством через Євангеліє; допомогою давньогрецьких діалектів формувалася філософія Заходу. Він неймовірно гарний і гармонічний. У новогреческих сучасних текстах ми бачимо знайомі букви, слова легко читаються і так само легко запам'ятовуються. Маса термінів і понять давно увійшли в ужиток і професійні сфери росіян. «Росіяни говорять по-грецьки і навіть не підозрюють про це», - запевняє один з грецьких філологів-викладачів, що живе в Росії.

Між Росією і Грецією давно існують найтісніші історичні та дружні зв'язки.Греція радо зустрічає гостей, щедро ділячись красою, душевним теплом.Грецька музика, кухня, незвичайні туристичні маршрути, ласкаве море, а головне - гостинність і щирі посмішки греків (з якими не в'яжеться холодне, розважливе слово «бізнес») - все це залишається в душі як найкращі спогади.

На нашому сайті ми розповімо про багатьох культурних та природних пам'ятках цієї сонячної країни і про туристичні маршрути, відповімо на питання, що цікавлять.

Ласкаво просимо в Елладу!

14:30
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!