Українці в Греції

Греція - зона комфорту

Греція - зона комфорту

Греція - країна історії та міфів, що прийшла до нас з глибин віків. Тому вона манить до себе нескінченних туристів з усіх кінців земної кулі. Примітно й те, що Греція з трьох сторін оточена морями: Критським - найбільш теплим, Іонічним - обрамленим мереживом піщаних берегів, Егейським - в обіймах гірських хребтів і Середземним морями, кожне з яких дарує свій чарівний підводний світ. Який би напрямок для відпочинку ми не вибрали, перевага віддається завжди тим місцям, де поєднуються море і гори, а так само враховується і теплий клімат.

Останнім часом зріс великий попит на покупку нерухомості. Чому? Відповідь проста: в період кризи різко впали ціни на всі її види, і цією можливістю неодмінно хочуть скористатися іноземці. При зустрічі з греками, насамперед відзначаєш миролюбність населення, настільки відоме середземноморське харчування і важливо - єдине віросповідання.

Достаток продуктів землеробства: оливкової олії, справедливо отримав найвищу міжнародну оцінку, недарма його називають золотом країни. А молочні продукти !!! Продукти морів. Чудові вина.

У Греції, наприклад, на острові Крит є цілі поселення голландців, німців. А острів Корфу облюбували англійці. Словом іноземців, які постійно влаштувалися в Греції можна зустріти навіть в найвіддаленіших її місцях.

Хотілося б сказати і про наших Афінах. Місто розтягнувся уздовж берегової лінії Егейського моря. Ця частина найбільш затребувана, як у місцевих жителів, так і у туристів. Але одна пам'ятка, яка століттями радує міських жителів та її гостей - це озеро Вулягмені. Термальне озеро (де постійна температура води + 20С) забезпечує постійно теплий клімат. Тому цей район міста вважається найбільш привабливим і престижним, враховуючи і зручності повідомлень як з центром міста, так і з міжнародним аеродромом Елевтеріос Венізелос. Тому грецький курорт Вулягмені вважається однією пам'яткою міста. І він дійсного цього заслуговує. Враховуючи всі позитивні фактори країни, можна з упевненістю сказати, що вибір буде найбільш перспективним саме зараз.

14:34
kit

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!